DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Ranch "B" Blešno

Jízdy na koni

Jízdy na koni

 

Přijďte se svézt

Neváhejte a přijďte na náš ranch. Získáte nové zkušenosti a zážitky, které doma u televize určitě nenaberete. Je jedno, zda jste z města či vesnice nebo sportovně založeni či sedaví pohodáři, každý je u koní vítán. Nezálaží na vaší zručnosti ani talentu, ale pouze na tom jestli chcete zažít něco nezapomenutelného. Vyjížďka na koni je možnost, jak zapomenout na starosti a užít si chvilku klidu v tiché přírodě v milé společnosti. Krásná příroda jen dodá na atmosféře.

Pořádáme vyjížďky pro širokou veřejnost. Od začátečníků až po zkušené jezdce. Pro vaše ratolesti máme několik roztomilých poníků.

Zkrátka se jedná o příjemný výlet pro přátelé, děti, rodinu,...
Vhodné i jako dárek k svátku či narozeninám.

Ceník od roku 2014:

  • 15 minut - 120 Kč
  • 30 minut - 220 Kč
  • 60 minut - 350 Kč

 

Kdy se jezdí?

Vždy je lepší předešlá telefonická domluva.

  • každý víkend
  • v týdnu (na objednání)

 

Jak se jezdí?

Začátečníci (třeba ti, kdo v životě na koni neseděli) mohou absolvovat hodinovou projížďku krokem, vždy s doprovodem, kdo se necíťí řídit koně sám můžeme ho vést. Také je tu možnost absolvovat hodinu na jízdárně v podobě tréninku. Děti mohou jet na poníkovi.

Pokročilí jezdci s námi obvykle vyráží na hodinovou (nebo delší) vyjížďku po okolních loukách. Kam vede cesta, tam můžeme jet. Tempo se volí podle zkušenností jednotlivých jezdců.

Jezdci se mohou vydat i na celodenní výlet nebo třeba na týdenní dovolenou - vždy s odborným doprovodem.

 

Celodenní výlety

Máte-li zájem o celodenní popřípadě několika denní výlet, je třeba objednat se předem a minimální počet účastníků je pět. V případě, že jste schopni dát dohromady pětičlenou skupinu, den na koni stojí 1000,- a jezdí se vždy minimálně 5 hodin denně.

 

Pernamentka

Možnost zakoupení 10 hodin jízdy za 3 500,- Kč + 1 hodina zdarma.

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz